KONST / Litografier / Färglitografi 13693401
nr 1369 3401
Carl-Henning Pedersen
(1913-2007), Danmark
Färglitografi, Paris. Signerad, numrerad 96/150, daterad 1983. Motivet: 76x57 cm
Carl-Henning Pedersen, dansk målare och grafiker född 1913, död 2007.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:51:26
21/12 18:53:10
Carl-Henning Pedersen
Läs mer om Carl-Henning Pedersen